ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشاوره ایزو ، مشاور ایزو

مشاوره ایزو ، مشاور ایزو

مشاوره ایزو ، مشاوره ISO ، مشاور ایزو ، مشاور ISO بدین معنی است که باید از ابتدای برقراری تماس تلفنی درخواست‌کننده تا مرحله آخر یعنی استقرار و پیاده سازی سیستم‌های مدیریتی و همچنین با پشتیبانی اصول پیاده سازی شده در کنار سازمان‌ها و شرکت‌ها باقی بمانند و همکاری لازم را به عمل برسانند. لازم است برای بهره گیری مناسب و کاربردی از دانش و حرفه یک مشاوره ایزو ، انتخاب درست نوع گواهینامه ایزو متناسب با فعالیت‌های سازمان باشد. مثلا ایزو ۹۰۰۱ یکی از مهمترین و پرکاربردترین انواع استانداردهای ایزو می‌باشد که مورد استقبال اکثر سازمان‌ها و شرکت‌ها با هر نوع زمینه فعالیتی می‌شود و کلیه مشاغل بزرگ و کوچک با اتخاذ این استاندارد می‌توانند سطح کیفیت محصولات و خدماتشان را ارتقا ببخشند. البته به شرط طراحی و پیاده سازی درست قوانین و دستورالعمل‌های سیستم مدیریت کیفیت توسط یک مشاوره ایزو حرفه‌ای و متخصص. سطح کار مشاوران و کارشناسان ایزو بدین صورت است که با توجه به میزان سطح توقعات و انتظارات متقاضیان و سطح سخت گیری مراجع صادرکننده گواهینامه ایزو و میزان همکاری پرسنل و کارکنان دانش و تخصص مشاوره و راهنمایی خود را اعمال می‌نمایند. هر چه میزان همکاری پرسنل و کارکنان و مدیریت مجموعه بهتر باشد مشاوره ایزو بهتر نمایان می‌شود. مدیران و مسئولان آگاه می‌دانند راه جهانی شدن مجموعه‌شان استفاده از مشاوره ایزو در تمام مراحل و فرایندهایشان می‌باشد و کاملاً به این امر واقف هستند که شاید ابتدا مجبور باشند برای کار مشاوره ایزو هزینه و وقت زیادی صرف کنند ولی سودآوری پایدار و بهبود مستمری را برای مجموعه‌شان ایجاد می‌کنند.

 

ارتباط بین مراجع صدور گواهینامه ایزو و مشاور ایزو ، مشاوره ایزو

مراجع صدور گواهینامه ایزو به دو دسته مراجع بین المللی و خصوصی تقسیم بندی میشوند. مراجع صدور گواهینامه ایزو بین المللی ( CB ) با توجه به اینکه تحت اعتبار یک مرکز رسمی و با اعتبار ( AB ) عضو انجمن اعتباردهندگان بین‌المللی ( IAF ) به صورت قانونی فعالیت می‌کنند، سازمان متقاضی را ملزم به طراحی و اجرای مستندات و پیاده سازی استاندارد‌های ایزو می‌کنند و مسلماً برای گرفتن نتیجه خوب و مطلوب استفاده از مشاوره ایزو ضروری می‌باشد. ولی مراجع صدور گواهینامه ایزو خصوصی به علت اینکه به صورت غیررسمی فعالیت می‌کند و تحت اعتبار هیچ مرکز اعتبار دهنده عضو انجمن اعتباردهندگان بین‌المللی نیستند سازمان‌ها را ملزم به طراحی و پیاده سازی استاندارد‌های ایزو نمی‌کنند، پس استفاده از مشاوره ایزو در مجموعه‌شان اختیاری میباشد.

 

اهداف سازمان‌ها از اخذ انواع گواهینامه‌های ایزو

شرکت در مناقصات و از میان برداشتن رقبا

کسب رضایت و اعتماد مشتریان

تبلیغات و برندسازی

بازاریابی بهتر همراه با اثربخشی بیشتر

حضور موفق در بازارهای داخلی

پیاده‌سازی واقعی استانداردهای ایزو

حضور موفق در بازارهای جهانی

موفق در لیست تامین کنندگان شرکت‌های کارفرما ( وندور لیست )

حال با توجه به اهداف فوق سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی انواع گواهینامه‌های ایزو می‌توانند مراجع صدور گواهینامه ایزو متناسب را انتخاب نمایند و در نهایت تصمیم بگیرند که از مشاوره ایزو بهره بگیرند یا نه. اکثر سازمان‌ها و شرکت‌هایی که هدفشان فقط اخذ یک مدرک می باشد و جهت تزیین اتاق کار مدیریت و انجام تبلیغات ظاهری بدون توجه به افزایش کیفیت محصولات و خدمات و همچنین جهت شرکت در مناقصات و بازاریابی بهتر از مراجع صدور خصوصی گواهینامه ایزو دریافت میکنند و اکثر مواقع از مشاوره ایزو استفاده نمیکنند. سازمان‌ها و شرکت‌هایی که برای کسب رضایت و اعتماد مشتریان و همچنین به جهت حضور موفق در بازارهای داخلی و جهانی و همچنین جهت شرکت در وندور لیست vendor list و مهمتر از همه به خاطر اینکه حفظ سلامت و ایمنی افراد جامعه برایشان بسیار مهم می‌باشد به دنبال بهره گیری از مشاوره ایزو برای پیاده سازی قوانین و دستورالعمل‌های سازمان جهانی از دانش مشاوران و کارشناسان ایزو استفاده می‌کنند.

مرکز امکان ثبت به عنوان یکی از قدیمی‌های با تجربه در حوزه صدور انواع گواهینامه‌های ISO و گواهینامه HSE و گواهینامه IMS از مشاوران و کارشناسان خبره و متخصص برخوردار می‌باشد که حتی به غیر از تهیه و تدوین انواع مستندات گواهینامه‌های ایزو ، مستندات گواهینامه HSE و IMS را نیز تهیه کرده است و مرکز امکان ثبت را مجهز به پکیج کامل مستندات ( رایگان ) همراه با مشاوران ایزو کرده است تا بتواند در خدمت متقاضیان محترم ارائه خدمات نماید.

 Instagram.Icons LearnParsi 1صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family