ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ISO 29001 CERTIFICATE

گواهینامه ISO - صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

سایت ثبت‌ نام گواهینامه ISO - صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

سایت ثبت‌ نام گواهینامه ISO مربوط به سازمان‌ها و شرکت‌هایی می‌شود که در حوزه اخذ انواع گواهینامه‌های ایزو فعالیت می‌کنند و ثبت‌ نام و درخواست گواهینامه ایزو ربطی به سایت رسمی سازمان بین المللی استاندارد ندارد. سایت رسمی ایزو به آدرس WWW.ISO.ORG می‌باشد. کلیه اطلاعات مربوط به انواع گواهینامه‌های ایزو در این سایت منتشر شده است. شما درخواست کنندگان انواع گواهینامه‌های ایزو با انتخاب یک مرکز مشاوره معتبر می‌توانید فرم درخواست گواهینامه ایزو را دریافت نمایید و مراحل ثبت‌ نام گواهینامه ایزو را انجام دهید. ثبت نام گواهی نامه ایزو با تکمیل فرم درخواست یا Application form که توسط مرکز مشاوره ایزو ( مرکز امکان ثبت ) در اختیارتان قرار داده می‌شود انجام می‌گیرد.

 

اهداف دریافت گواهی نامه ایزو مرتبط با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

افزایش سطح کیفیت فرآیندها و ارائه محصولات و خدمات برتر

جلب اعتماد و رضایت مشتریان در بازارهای داخلی

سازمان‌ها و شرکت‌های پیمانکاری جهت حضور در مناقصات

سازمان‌ها و شرکت‌های نوپا و تازه تأسیس جهت معرفی برند و محصولات و خدماتشان

جهت انجام بازاریابی بهتر و تبلیغات گسترده‌تر

طراحی و پیاده سازی قوانین و دستورالعمل‌های استاندارد جهانی ایزو

توسعه و گسترش و‌بهبود فرآیندها و حضور موفق در بازارهای جهانی

جهت ورود به لیست تولید کنندگان و تأمین‌کنندگان مجاز کارفرمایان ( vendor List )

ISO C

 

گواهینامه‌های عمومی و پرکاربرد ایزو مرتبط با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

استاندارد سیستم مدیریت کیفیت با کد اختصاری ISO 9001 اولین و پرکاربردترین نوع گواهینامه ایزو می‌باشد. سازمان استاندارد جهانی استاندارد ایزو ۹۰۰۱ را جوری تهیه و تدوین نموده است که قابل طراحی و اجرا در تمام مشاغل و صنایع از جمله صنعت نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد. سیستم QMS که توسط قوانین و الزامات این نوع گواهینامه‌ طراحی و اجرا می‌شود باعث افزایش سطح کیفیت فرآیندهای سازمان‌ و باعث ذیجاد یک چارت سازمانی مشخص و معین می‌گردد.

استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی با کد اختصاری ISO 14001 یکی دیگر از گواهینامه‌های عمومی و پر کاربرد می‌باشد. قوانین و دستورالعمل‌های ایزو ۱۴۰۰۱ به نحوی تهیه و تدوین شده‌اند که باعث حفظ و صیانت از منابع طبیعی ( آب و خاک و هوا ) می‌شود و با رعایت بهداشت در محیط زیست، ارزش افزوده سازمان را افزایش می‌دهد و با مدیریت صحیح پسماندها سود‌آوری بیشتری ایجاد می‌شود.

استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی با کد اختصاری ISO 45001 یکی دیگر از گواهینامه‌های عمومی و پر کاربردی می‌باشد که با گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ مکمل یکدیگر هستند. قوانین و دستورالعمل‌های ایزو ۴۵۰۰۱ از رعایت اصول ایمنی در محیط کار و حفظ سلامت و امنیت نیروی انسانی را بیان می‌دارد. ایزو ۴۵۰۰۱ با ارزیابی ریسک منجر به کاهش خطرات می‌شود. اخذ همزمان دو گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ و ایزو ۴۵۰۰۱ در کنار همدیگر منجر به اجرای سیستم مدیریت ایمنی در کار و بهداشت محیط زیست می‌شود. گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت و محیط زیست تحت عنوان گواهینامه HSE-MS می‌نامند.

 

گواهینامه‌های تخصصی ISO مرتبط با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

گواهینامه ISO 29001 با نام سیستم مدیریت کیفیت ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از جمله گواهینامه‌های بین‌المللی و تخصصی سازمان ایزو می‌باشد.‌ در واقع می‌توان گفت ایزو ۲۹۰۰۱ اجرای یک سیستم مدیریتی قوی در فرآیندهای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد. استانداردهای ایزو ۹۰۰۱ در دل استاندارد ایزو ۲۹۰۰۱ جایی داده شده است ولی سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی لازم است هر دو گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۲۹۰۰۱ را در کنار هم داشته باشند.‌ گواهینامه ایزو ۲۹۰۰۱ از مشارکت و همکاری سازمان استاندارد جهانی و مؤسسه نفت به رهبری آمریکا تهیه و تنظیم شده است. ایزو ۲۹۰۰۱ بغیر از استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت نشان دهنده مشخصه‌های فنی مربوط به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد. گواهینامه IP هم بعنوان یک گواهینامه بومی و داخلی از پرکاربردتربن گواهینامه‌های تخصصی هست که در صنابع نفت و گاز مورد استفاده قرار می‌گیرد. IP مخفف عبارت Ingress protection تحت عنوان درجه حفاظت تجهیزات در مقابل ورود خاک و آب و گرد وغبار و رطوبت بکار برده می‌شود.

مرکز امکان ثبت جهت اخذ انواع گواهینامه‌های ایزو عمومی مرتبط به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین اخذ گواهینامه تخصصی ایزو ۲۹۰۰۱ ، کلیه خدمات را بهمراه مشاوره رایگان ارائه می‌دهد. مشاوران و کارشناسان مجرب مرکز امکان ثبت بصورت ۲۴ ساعته با رعایت اصول مشتری مداری در خدمت متقاضیان محترم می‌باشند.

Instagram.Icons LearnParsi 1صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید 

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family