ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ایزو

مدارک صدور گواهینامه ایزو

ایزو چیست

ایزو سازمان جهانی است قسمت های گوناگون دنیا شروع بفعالیت کرده است، دارای استاندارد بسیار معتبری است. شناخته شدن داشتن یکی از ویژگی های عالیست. این برند بر سایر سازمان ها نظارت کاملی دارد و خواستار هست متعارف بودن در کارخانجات و موسسات دارا بودن مدرک ساماندهی و بهبود بدهند و همچنین منضبط بودن در قسمت های گوناگون وسیع دهند. بخاطر کارکرد خوب کارخانجات، خواهان زیادی راغب شده اند که تلاش کنند راستای اهداف خواسته شده حرکت کنند و پیروز شوند.

 

مراجع صدور گواهی ایزو

شرکت هاییکه خواهان گرفتن گواهینامه هستند آغاز میبایست به مراکزی که گواهینامه ایزو صدور می کنند مراجعه کنند قادر شوند درخواست ارائه دهند. اما بایستی بموسساتی ارجاع شوند معتبر و قانونمند کار می کنند. برخی افراد ساختمان هایی بدین منظور تاسیس می کنند و هدف آنها کلاهبرداری است و می خواهند پول صاحبان درخواست کنندگان را بالا بکشند کنند و بعد ازجمع آوری متواری شوند. بنابراین هر کسیکه دوست دارد مدرک دریافت کند حتما قبل شروع برجوع کردن بموسسه آگاهی و تحقیقات ملزومه را انجام دهد تا دیگر دچار زیان و خسران نشود. پس ازاینکه مرجع موردنظر پیدا کرد پرونده های خواسته شده را تحویل می می دهد و فرم هاییکه اعضای ساختمان به افراد می دهند تکمیل کرد منتظر پاسخ می ماند.کارکنان صدورکننده گواهینامه، درآغاز اسناد متقضایان نگاه می کنند و بعد مراحل تاییدیه پرونده های آورده شده، ضوابطی برای مدیران در نظر می گیرنددر صورت انجام ضوابط، کارکنان گواهینامه ایزو برای پذیرفته شدگان گواهی isoمی دهند و آنها می توانند با خیال راحت شغل خود دراین زمینه آغاز کنند و مانند دیگر صاحبان شرکتها، با عرضه مواد و وسایلات خود موفقیت ها و امتیازهای بیشماری را نصیب خود کنند و باعث برند شدن و شناخته شدن خودشان و سازمان بشوند.

 

مدارک صدور گواهی ایزو

اعضای موجود در سازمان برای اینکه بخواهند مدرک ایزو بشرکت ها و سازمان هایی که متقاضی هستند بدهند شرکت های متقاضی باید مدارکی تحویل دهند و مراحلی بگذرانند که این مراحل و مدارک عبارتند:

1- درخواست دهندگان برای تحویل گرفتن مدرک بایستی فرم هایی توسط کارکنان صادرکننده تهیه شده است بصورت مرتب پر کنند و تحویل کارکنان مربوطه بدهند.

2- مدیر و مدیران ارشد شرکت های خواهان ، حتما در جلساتی که موسسه صادرکننده درزمان و مکان خاص، مشخص کرده اند و به سمت معین شده در شرکت های متقاضی اعلام شده است حاضر شوند. این جلسات برای صاحبان خیلی مهم است و حتما در همه­ ی جلسات حضور پیدا کنند و در صورت عدم حاضر شدن، سند به آنها داده نمی شود.

3-مراجع صادرکننده گواهینامه برای کارکنان شرکت های متقاضی، جلساتی معین می کنند و زمان اعلام می کنند و کارکنان شرکت بایستی وقت مقرر همه ی جلسات حضور به عمل برسانند تا در مورد وظایف کاری خود تحقیقات لازم بدست آورند. همچنین در مورد وظایف در ماموریت های مختلف ممکن است از طرف شرکت و سازمان بکارکنان محول شود اطلاعات خواسته شده کسب کنند و در زمینه ماموریت انجام وظیفه کنند.

3-روش هایی از طرف مراجع صادرکننده گواهی ایزو به متقاضیان داده می شود و اجرا و پیاده کردن روش ها برعهده مسئولان است راهکارها در سطح های مختلف پیاده کنند. کارمندان حتما بایستی در راستای اهداف موجود عملکردها اجرا کنند و اگر مشکلی پیش بیاید کارکنان و مدیر و مدیران ارشد اجباراً مشکلات حل کنند و مسیر برای رسیدن اهداف پیش ببرند.

4-شرکت های خواهان اجباراً اهدافی که مراجع صادرکننده برای شرکت مشخص کرده است بنحو احسن مدنظر قرار بدهند و درجهت آن اهداف قدم گذارند.

5-برای رییسان ارشد شرکت های متقاضی از طرف کارمندان صادرکننده گواهینامه کلاس هایی بصورت عمومی و همگانی و جلساتی خصوصی مشخص می شوند و سرمایه گذاران در هر وقتی که مراجع صادرکننده معین کرده اند بایستی آماده شوند. جلسات عمومی بصورت کنفرانس، همایش و....برگزار می شود. همه مدیران کارخانه ها اجباراً حاضر شوند و جلسات خصوصی تنها مدیران هر شرکت جداگانه داخل کلاس ها می شوند و کارهای گفته شده رعایت کنند.

پس کسانیکه خواهان گرفتن ایزو هستند حتما این مراحل بگذرانند و بعد گذراندن مراحل و گرفتن تاییدیه بوسیله کارکنان صادرکننده گواهی ایزو ، شغل خود آغاز کنند و قادر هستند محصولات خوب بمشتریان عرضه کنند. می توانند سود زیادی را به دست آورند و موجب محبوب شدن و مشهور شدن نام شرکت و نام صاحبان شرکت در میان دیگران خواهد شد.

Instagram.Icons LearnParsi 1صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید  

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family