ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ISO certificate 

نحوه دریافت ایزو ارزان و فوری

بسیاری از دارندگان مشاغل احساس می کنند که نمی توانند مجوز ISO را بگیرند. متأسفانه، این بدان معناست که آنها فواید مالی زیادی را برای دستیابی به اعتبارنامه ISO 9001 از دست می دهند. پس لازم است با نحوه دریافت ایزو ارزان و فوری آشنا شویم.

یک روش دریافت ایزو و نحوه گرفتن فایل ایزو ، شتاب دهنده ISO می باشد. این ابزار می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه صدور گواهینامه ISO 9001 کمک کند. هدف ما ارائه بهترین نحوه دریافت ایزو ارزان و فوری است. این امر با ساده تر کردن روند کلی، به شما امکان می دهد تا بدون نیاز به مشاوره طولانی یا بازدید از سایت، درخواست خود را ثبت کنید و مجوز خود را بگیرید. این بدان معنی است که شما از همان آغاز فرآیند، صرفه جویی خواهید کرد این روش شیوه های مورد نیاز برای به حداکثر رساندن منابع را ارائه می دهد.

برای اطلاع از نحوه اخذ گواهی نامه  ISO9001در این مقاله مراحل دریافت گواهی ایزو را با هم بررسی می کنیم.

 

مراحل دریافت ایزو

1.دلایلی که می خواهید گواهی بگیرید را مشخص کنید


برای دستیابی به بهترین نحوه دریافت ایزو ارزان و فوری بسیار مهم است که مدیریت ارشد ISO 9001 و مزایای واقعی آن را از نقطه نظر کسب و کار درک کنیم و اینکه با اجرای یک سیستم مدیریت کیفیت (QMS) بازده کلی تجارت را بهبود دهیم. در نسخه استاندارد در حقیقت مستلزم آن است که مدیریت ارشد نشان دهد که سازمان به کیفیت متعهد است.

2. یک نسخه استاندارد خریداری کنید

برای اینکه آسانترین نحوه دریافت گواهی ایزو را داشته باشید باید یک نسخه استاندارد را خریداری کنید. استاندارد ISO برای همه صنایع جهانی است بنابراین نیازی به جستجوی بخش خاصی نیست. اگر کشور شما دارای مجوز استاندارد باشد، نسخه ایزو 9001 خاص برای شما وجود دارد. معمولاً از استاندارد ISO به عنوان پایه استفاده می کنند اما ممکن است تغییرات جزئی برای قوانین خاص داشته باشد.

3. تعریف استراتژی

برای داشتن سریعترین نحوه گرفتن ایزو برای شرکت اولین قدم در اجرا این است که مدیریت ارشد برای تعریف، یک سند رسمی حاوی سیاست کیفیت و اهداف مطابق با الزامات استاندارد ISO 9001: 2015 تنظیم کند. الزامات سیاست کیفیت باید قابل اندازه گیری باشد تا بتوانید پیشرفت های مداوم را نشان دهید.

 

4- برنامه ریزی منابع

در نحوه گرفتن گواهی نامه ایزو منابع باید در دسترس باشند و زمانبندیهای واقعی برای اطمینان از اجرای QMS در یک زمان معقول فراهم شود. مسئولیت ها باید در سازمان به اشتراک گذاشته شوند و از آنجا که مدیریتهای برتر در نهایت مسئول هستند، ایده خوبی است که آنها را مسئول برخی از عملکردهای موجود در QMS کنیم. اگرچه یک طرح عملیاتی رسمی توسط ISO 9001 موردنیاز نیست، اما یک روش منطقی برای شناسایی نیازها و بررسی پیشرفت اجرای آن است.

5- فرآیندهای خود را مشخص کنید

در نحوه اخذ گواهینامه ایزو باید بدانید که نیاز اصلی IS0 9001 این است که شما باید یک رویکرد مبتنی بر فرآیند را دنبال کنید. برای انجام این کار، باید تعامل بین فرآیندهای درون سازمان خود را توصیف کنید. برای این کار می توانید از یک نقشه ساده برای شرکت استفاده کنید
برای دستیابی به بهترین نحوه دریافت ایزو ارزان و فوری باید نقشه فرآیند را در کل کار تأیین کنید. نقشه فرایند باید در تمام مراحل اجرا مورد استفاده قرار بگیرد و بررسی و به روزرسانی شده و در نهایت باید در سیستم کیفیت گنجانده شود.

6. نیازهای آموزشی

برای اطلاع از چگونگی گرفتن گواهینامه ایزو ما به آگاهی، شایستگی و نیازهای آموزشی کارمندان در محدوده سیستم مدیریت کیفیت نیاز داریم و این امرمستلزم آموزش داخلی یا خارجی می باشد. بسیاری از دوره ها، کارگاه ها و سمینارها برای رفع این نیاز وجود دارد. همچنین ایده خوبی است که قبل از شروع آموزش ، منتظر بمانید تا QMS کاملاً توسعه و اجرا شود.

کارمندان باید از آنچه اتفاق می افتد آگاه باشند، چه تاثیری در شغل آنها خواهد گذاشت و پیامدهای عدم رعایت چه عواقبی خواهد داشت. آموزش در مورد این جنبه ها باید زودتر از موعد شروع شود، زیرا این نحوه گرفتن استاندارد ISO روند واقعی اجرا را کاهش می دهد.

7. توسعه مستندات


نحوه دریافت ایزو ارزان و فوری به مستندات کنترل شده سیستم مدیریت کیفیت، سیاست کیفیت ، اهداف کیفی و روشی برای کنترل فرایندهای برون سپاری نیاز دارد.

8. اجرای QMS

پس از توسعه QMS، باید عملی شود. با این حال باید توجه داشت که این دو مرحله لزوماً نباید به صورت متوالی اجرا شوند، یعنی شما لازم نیست سیستم کامل را قبل از اجرای آن توسعه دهید. همزمان با تکمیل بخش های خاص، بلافاصله آموزش و اجرای آن را شروع کنید، در حالی که توسعه بخش های دیگر ادامه دارد.

با انجام این کار، شما زمان کلی پروژه را کوتاه می کنید. مزیت دیگر این است که شما زودتر تولید سوابق را آغاز می کنید ، و قادر خواهید بود شکاف ها را شناسایی کنید و بهترین نحوه دریافت ایزو ارزان و فوری را داشته باشید.

9. ممیزی قبل از ارزیابی

اگرچه این یک الزام ISO 9001 نیست، اما یک حسابرسی قبل از ارزیابی توسط سازمان صدور گواهینامه به شما این امکان را می دهد تا هرگونه شکاف بین الزامات استاندارد و فرآیندهای موجود را تشخیص دهید. این حسابرسی می تواند در هر مرحله انجام شود و جزئی از روند صدور گواهینامه نیست.

10. دریافت گواهینامه

شما باید یک نهاد صدور گواهینامه معتبر ملی را داشته باشید تا گواهینامه واقعی را بگیرید. در صورت امکان با فردی همکاری کنید که در صنعت شما تجربه داشته باشد زیرا می تواند تجاربی را که در شرکتهای مشابه داشته است به اشتراک بگذارد.

 

Instagram.Icons LearnParsi 1صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family