ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ISO certificate

روش اخذ گواهی ایزو فوری

سالیان متوالی است ایزو فعالیت خود را شروع کرده است و بخوبی توانشته است طی این سالیان موفقیت هایی نصیب خود کند. ایزو دارای انواع مدل های زیادی است بدین گونه هر مدل ایزو، ویژگی ها و خصوصیات مخصوصی دارند. باوجود تفاوت های زیادی که مدل های ایزو دارند اما همه­ی آنها دارای یک ویژگی مشترک بنام استاندارد هستند. استاندارد موجب بهبود سازمان ها و شرکت های دارای مدرک ایزو هستند و همچنین موجب افزایش استاندارد در سطح شرکت می باشد. ایزو هم بصورت جهانی و بین المللی فعالیت می کنند و هم بصورت داخل کشور. اما هیچ کدام شبیه هم نیستند و هرکدام شرایط و خصوصیات خاصی دارند و متقاضیان با توجه خواستشان می بایست شرایط و روش هایی را که مراجع صادرکننده برای آنها مقرر کرده است انجام دهند. امروزه یک مدل ایزو بوجود آمده که دارای کیفیت و خصوصیات ویژه است و نسبت به سایر ایزوهای قبلی امتیاز بالایی برخوردار است. نام ایزو، ایزو فوری است. تولیدات محصولات ایزو فوری موجب جذب مشتریان، افزایش سود و درآمد، ایجاد ارتباط شغلی مدیران شرکت ها و سازمان با سایر شرکت ها و سازمان های کشورهای دور و نزدیک و....می شود. کیفیت و مرغوبیت محصولات دارای آرم ایزو و موفقیت های به دست آمده برای مدیران شرکت ها موجب می شود تا شرکت ها و سازمان هایی راغب و ترغیب شوند مدرک ایزو دریافت کنند و بتوانند فعالیت خود را شروع کنند. شرکت ها و سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو بایستی ابتدا برای دریافت مدرک ایزو، به مراجع صادرکننده گواهی صادرکننده گواهی ایزو بروند. گفتن یک نکته دراینجا الزامی است که شرکت ها و سازمان های متقاضی مدرک ایزو می بایست قبل اقدام برای مراجعه، ابتدا می بایست اطلاعات و آگاهی های لازم در مورد مراجع و سازمان های مربوطه بدست بیاورند چون اغلب یرخی مراجع صادرکننده گواه ایزو برای اینکه بتوانند مبالغی از شرکت ها و سازمان متقاضی مدرک ایزو دریافت کنند ساختمانی برای هدف خود تاسیس می کنند و تبلیغات فریب دهنده هم برای شرکت ها و سازمان ها انجام می دهند و سعی می کنند صاحبان شرکتها راغب شوند بیایند و مدرک ایزو دریافت کنند. بنابراین شرکت ها و سازمان های متقاضی مدرک ایزو می بایست تحقیق کنند و همچنین می توانند از تجارب دیگران استفاده کنند. وقتی مراجع معتبر شناسایی شد و شرکت ها و سازمان های متقاضی مراجعه کردند فرم هایی پر می کنند و تحویل می دهند. مراجع صادرکننده شرایط و روش هایی برای مدیران شرکت ها و سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو مشخص می کنند و مدیران بایستی طبق شرایط و روش ها عمل کنند و بعد از سپری کردن روش ها و شرایط مراجع صادرکننده گواهی ایوز برای آنها مدرک ایزو صادر می کنند و اینگونه می توانند فعالیت خود را شروع کنند.

روش اخذ ایزو فوری بین المللی

شرکت ها و سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو می بایست روش ها و شرایطی انجام دهند. شرایط عبارت است:

1-شرکت ها، سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو می بایست طبق خواسته مراجع صادرکننده مدرک ایزو مبالغی بپردازند. ولی چون مبالغ پرداخت شده برای بیشتر شرکت ها و سازمان ها خیلی زیاد است و توان پرداخت هزینه ندارند و موجب می شود منصرف شوند ولی برخی شرکت ها تمایل برای پرداخت مبلغ نشان می دهند و می پردازند.

2-شرکت ها، سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو می بایست طبق زمان مشخص شده توسط مراجع صادرکننده گواهی ایزو زمان خاصی سپری کنند. زمان سپری شده برای بیشتر شرکت ها زیاد است و حوصله گذراندن زمان خاص ندارند و منصرف می شوند.

 

روش اخذ ایزو فوری داخل کشور

شرکت ها، سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو سطح داخلی کشور براحتی و آسانی می توانند مدرک ایزو دریافت کنند بدون اینکه نیاز به گذراندن زمان زیاد یا پرداختن هزینه های زیاد باشند می توانند مدرک دریافت کنند ولی دو شرط موجود است و شرکت ها و سازمان های متقاضی دریافت مدرک ایزو می بایست شروط رعایت کنند. دو شرط عبارت است:

1-مدیران شرکت ها، سازمان های متقاضی مدرک ایزو می بایست برای تمامی مناقصات تشکیل شده توسط مراجع صادرکننده گواهی ایزو شرکت کنند وگرنه عدم حضور مدیران یعنی عدم درخواست دریافت مدرک ایزو است.
2-مدیران شرکت ها، سازمان های متقاضی مدرک ایزو می بایست قبل اقدام برای مدرک ایزو اطلاعات و دانش خود را افزایش دهند و می توانند بوسیله­ ی تجربه های دیگران دانش خود افزایش دهند.

مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو

صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family