ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 گواهینامه ایزو از آلمان

گواهینامه ایزو از آلمان

سازمانی به نام ایزو ایجاد شده و از استانداردها و الزامات تدوین و تشکیل شده است اکثر کشورها در آن عضو می باشند مکان این سازمان در ژنو سوئیس می باشد به جهت تهیه این استانداردها این سازمان تشکیل شده مورد بررسی قرار می گیرد. این سازمان با اکثریت آرا تایید شده همچنین به عنوان استاندارد وارد عرصه جهانی می شود. کار ایزو تعریف الزامات تعریف شده در هر شغل و حرفه بوده و تعیین کننده می باشد. تمامی مشاغل الزامات تعریف شده ایی در قالب استاندارد موجود دارند. این سازمان استانداردهای زیادی تدوین کرده و همه آنها دو دسته طبقه بندی می شوند. دو استاندارد ایزو عمومی و تخصصی . تمام استانداردهای ایزو تدوین شده با آخرین ورژن توسط سازمان جهانی ISO قرار داده شده که سایت WWW.ISO.ORG ورود کرده و می توانید استانداردها را آنجا مطالعه کنید.

یکی از کشورهای عضو سازمان جهانی ایزو کشور آلمان بوده که در نهاد بین المللی IAF عضو هستند مانند دیگر کشورها که تحت نهاد بین المللی IAF هستند فعالیت می کنند.

 

IAF چه معنایی دارد؟

عنوان IAF به نهاد بین المللی که اعتباردهندگان بالا دست ترین اعتبار دهی هست. این استانداردهای ایزو زیر نظر نهاد بالاتر اعتبار دارند. مراجع اعتبار دهنده ایزو که AB نام دارد به CB ها اعتبار می دهند که بتوانند صدور گواهی نامه ایزو انجام دهند. AB ها موظف هستند از IAF تبعیت کنند و تابع قوانین IAF باشند. اصل روال صادر کردن گواهی نامه ایزو که تحت اعتبار IAF هستند توسط AB های تحت نظر IAF اعتبار صدور دارند. در سازمان IAF نمایندگان که همان AB ها هستند عضو می باشند. مانند نماینده ایران NACI ، تنها مرجع IAF میباشد. همچنین کشورهای دیگر مانند DAKKS، برای آلمان ، انگلستان UKAS ، ایتالیا ACCREDIA ، سوئیس SAS ، کشور استرالیا JAS-ANZ نام دارد. باید بدانیم هر AB برای تعداد محدودی اجازه خواهد داد تا گواهی ایزو صادر کنند. صادر کردن انواع ایزو توسط AB مجاز نبوده و فقط مجاز به صادر کردن ایزو 13485 را دارد. اگر می خواهید بدانید هر AB چه گواهی می تواند صادر کند به آدرس سایت WWW.IAF.NU وارد شوید.

با وجود دلالان زیاد که وارد بازار کار شده اند اقدام به صدور گواهینامه فیک می کنند. و بیان میکنند که گواهینامه ایزو اعتبار DAKKS آلمان بوده و لوگو مرجع IAF هم می زنند اما این گواهینامه تقلبی وفیک می باشد. به همین خاطر از سال 2021 مراجع صادر کننده حق درج لوگو AB و IAF را روی گواهی ایزو ندارند و این قانون IAF خودش اقدام به رجیستری می کند. برای همین باید وارد مطلب www.iafcertsearch.org شده مشخصات خواسته شده وارد کرده و استعلام اعتبار ایزو IAF از آنجا گرفته شود.

مرکز امکان ثبت به عنوان بزرگترین مرکز عام المنفعه در خصوص اطلاعات لازم از اصالت ایزو و مراجع صادر کننده ایزو تحت اعتبار کلیه AB ها تمامی کشورها مانند آلمان در اختیار قرار درخواست کنندگان ایزو قرار دارد. مرکز امکان ثبت با مشاورین کاربلد با آشنایی کامل از تمام AB ها اطلاعات کاملی در خصوص نحوه اعتبار سنجی و رجیستری انواع ایزو را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. این مرکز بدلیل اینکه متقاضیان در دام شیادان و دلالان گرفتار نشوند که با الفاظ معتبر بودن خودشان و ظاهر سازی و درج لوگو و برحسب و مهر برجسته برای متقاضیان و با ساختن سایتهای دهن پر کن و فریبنده گواهینامه ایزو فیک صادر می کنند که فاقد اعتبار می باشد حتی این سایتها توسط خودشان ساخته شده و با سواستفاده از نام برندهای مختلف و کم و زیاد کردن پسوند و پیشوند سایتهای معتبر ایجاد کرده اند.

مرکز ما برای مشاوره رایگان و خدمات مشاورین و بهره مند شدن از اطلاعات ایزو در خدمت متقاضیان می باشد.

 

گواهینامه ایزو از آلمان صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family