ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ISO IAF A
 

گواهینامه ایزو اصل

گواهینامه ایزو اصیل و گواهی ISO اصل را چطور می توان از نوع گواهینامه ایزو غیر اصلی تفکیک کرد و آنها را شناخت و تشخیص داد؟ این سوال برای اغلب متقاضیان گواهی ایزو پیش میاد که چگونه گواهی نامه ایزو اصل رو از گواهی ایزو غیر اصل بشناسند و معیارهای شناخت گواهی نامه ایزو اصل و غیر اصل چیست؟ بسیاری شرکتها و افراد سودجو هستند که متاسفانه از عدم آگاهی متقاضیان ایزو اصلی سوء استفاده می کنند و با سوء استفاده از عدم اطلاع و آگاهی متقاضیان ایزو اصل یا ساخت وب سایتهایی با نامها و القابی دهن پرکن متقاضیان را اغفال می کنند و با پول دادن به گوگل جزو لینکهای اول گوگل قرار می گیرند و اقدام می کنند به جعل گواهی ایزو .

شرکت اصلی صادر کننده گواهینامه ایزو

شرکتها و سازمانهای اصلی صادر کننده ایزو ISO درون ایران همه خودشون رو معتبر و دارای اعتبار می دانند و ادعا می کنند گواهی ایزو که صادر می کنند اصل و اورجینال هست و نمی توان منکر شد تعدادی از آنها واقعا هم گواهی اصل صادر می کنند، با این حال مراجع صادر کننده گواهی ایزو باید که اصالتشان مشخص باشد و به همین علت خود مشتری باید اطلاعات کافی فنی و حقوقی را درباره اصل بودن یا اصل نبودن گواهی نامه ایزو به دست بیاورند و مورد تحقیق و تفحص قرار دهند.

نحوه بررسی اصل بودن گواهینامه ISO

اصالت و اصل بودن گواهی ایزو و مراجع کننده ایزو را بدین نحو می توان بررسی کرد و چنین گفت که مراجع صادر کننده ایزو که اصطلاحا CBنامیده می شوند بایستی تحت اعتبار یک نهاد اعتبار دهنده با عنوان AB باشند. هر CB بایستی مجوز صدور گواهی ایزو خود را از AB بگیرد و تحت نظارت یک AB باشد و هر کشور نیز برای خودش AB های مخصوص خود را دارد و خودش ایزو صادر نمی کند بلکه به CB اعتبار و مجوز صدور می دهد. ایران نیز درون نهاد بین المللی اعتبار دهندگان IAF یک عضو دارد با نام NACI . پس بطور اختصار طبق قوانین جهانی باید چنین گفت CB مراجع صادر کننده ایزو تحت اعتبار یک AB عضو IAF باید گواهی ایزو صادر کند. چنین CB هایی ایزو اصل صادر می کنند که طبق این پروسه و نمودار اقدام به صدور ایزو نمایند. تاکید ما به دلیل اینست که CB دارای مجوز صدور ایزو از مجوز خودش سواستفاده کرده و گواهی ایزو ممکنه صادر کند که تحت اعتبار IAF نبوده و در حقیقت اصطلاحا به آن غیر IAF می گویند.

.

برای گرفتن گواهینامه ISO اصلی از کجا شروع کنیم؟

برای دریافت و اخذ گواهینامه ایزو ISO اصلی بایستی با کسب اطلاعات مورد نیاز و واجب فنی و حقوقی از طریق کارگزاری ثبت و صدور امکان ثبت اقدام نمایید و قبل از هر اقدامی در ابتدا از مشاوره مرکز عام المنفعه امکان ثبت با وجود مشاورین مجرب و کادری متعهد و آگاه به صورت 24 ساعته بطور رایگان استفاده نمایید و مدرک ایزو اصلی را با صرف کمترین هزینه و کوتاهترین زمان ممکنه با اصالت اصل و قابلیت رجیستری و دارای استعلام لازمه را دریافت نمایید. همچنین می توانید از تمامی مستندات ISO بطور رایگان الگو برداری کنید و در سازمان خود جهت ایجاد نظم و بهره وری نهایت استفاده را نمایید.

 

با ما در ارتباط باشید...

گواهینامه ایزو اصل صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family