ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ISO10668 CERTIFICATE

گواهینامه ایزو 10668

امروزه دارایی هایی وجود دارند که قابل مشاهده نیستند ولی خیلی مهم و با ارزش هستند. یکی از این دارایی های پنهان شده برند است که اکثر شرکت ها به این برند توجهی ندارند و برای به دست آوردن آن تلاشی نمی کنند.

برای یک مدیریت خوب و نظارت و کنترل بر موضوعی باید ابتدا آن موضوع را اندازه گیری کنیم. شرکت ها برای مدیریت کردن برندشان، برندهای خود را اندازه گیری کردند. گزارش های سالانه در مورد اندازه گیری برند نشان می داد که در این مورد اختلاف عقیده وجود دارد و به خاطر همین اختلاف نظر، شرکت ها به دنبال راه حلی برای این موضوع گشتند تا اینکه متحد شدند یک استاندارد بین المللی برای اندازه گیری برند بسازند. آنها با تلاش و جدیتی که در این راه از خود نشان دادند بعد از دو سال توانستند استاندارد ایزو 10668را ایجاد کنند و آن را منتشر سازند و قادر شدند گواهینامه ایزو 10668 صادر کنند.

ایزو10668 به وسیله کمیته /iso pc231 مدیریت تهیه و تنظیم گردیده است

در جامعه برند و بازاریابی افرادی می توانند پیروز شوند که موارد بیشتری از قاعده ها و اصول مطرح شده در مورد برند را بدانند. در جوامع امروزه فعالیت گذشته یک برند تضمین کننده موفقیت آن در آینده نخواهد بود.تنها شرط موفقیت این است که اطلاعات خود را در مورد برندسازی بالا برد تا بتوان در این زمینه موفقیت هایی به دست آورد.

نکات مهم در مورد اخذ گواهینامه ایزو 10668

در واقع موارد ورودی برای ارزش گذاشتن برای برند که موجب گرفتن این گواهینامه می شود شامل: تحلیل و ارزیابی پشتیبانی قانونی و حقوق قانونی در جهت گرفتن گواهینامه ایزو 10668 می باشد که این موارد به وسیله اجرای سیستم استاندارد 10668 انجام می شود.

برای بررسی بازار باید به تحلیل در مورد حجم موجود در بازار، ارزش، سود و باجه های فعلی و معرفی شده پرداخت. و باید نتیجه های این ارزیابی و تحلیل ها در قسمت ارزش گذاری آورده شود. به همین خاطر است که شرکت هایی که از برند خود برای برخورداری از ارزش معنوی استفاده می کنند در پی این هستند که بتوانند گواهینامه ISO 10668 را بگیرند.

کاربرد گواهینامه ایزو 10668

گواهینامه ISO 10668 به سازمان ها کمک می کند تا آنها بتوانند:

به وسیله برند جایگاه اجتماعی صاحبان شرکت ها بالا می رود.

موجب به وجود آمدن فضای نشاط و شادی بین کارمندان شرکت می شود و این موجب می شود که افراد ماهر تقاضای حاضر شدن در شرکت را داشته باشند و با تخصص خود عملکرد خوبی در شرکت داشته باشند و همچنین نتیج خوبی برای شرکت به وجود آورند.

در وضعیت بحرانی اقتصادی برندها بیشترین مقاومت را از خود نشان می دهند و همیشه برندها برنده هستند.

موجب می شود که شرکت همیشه متکی به وفاداری مصرف کنندگان خود باشد.

برند معروف بر قسمت سیاست کشور احاطه کامل دارد و با تسلط بر آن سیاست را مدیریت می کند.

برندهای معروف کالاها و بازارهایی که در کشورهای دیگر است را تحت سلطه خود قرار می دهند.

موجب می شود شرکت ها بتوانند سود بیشتری را به دست آورند.

به صورت کلی گواهینامه ایزو10668 می گوید: در صورتی که توانستید یک برند شوید می توانید مزایایی را برای خود به وجود آورید که این مزایا عبارت است از:

موجب می شود برند شما اولین انتخاب مصرف کنندگان شود و مشتریان به جای اینکه بخواهند بین برندها انتخاب کنند فورا برند شما را انتخاب کنند.

آرزوی شرکت ها و افراد خواهید شد که آنها دوست دارند صاحب برند شما شوند.

با برند شدن قادر خواهید شد قیمت های خود را افزایش دهید و هر قیمتی که را بر روی کالاها بگذارید مشتریان بدون هیچ مخالفتی قبول می کنند و آن را خریداری می کنند

و.....

اخذ گواهینامه ایزو10668 برای شرکت ها موجب می شود تا شرکت و کشور ارزش این برند را بهتر درک کنند. درک کردن بهتر موجب می شود تا نگرش و ایده جدیدتری در شرکت و در میان صاحبان منافع به دست بیاید.

هر کسی که مایل است این گواهینامه را دریافت کند می بایست به مراجع صادرکننده گواهینامه ایزو10668  مراجعه کند. مراجع صادرکننده این گواهینامه را هم به صورت اکردیت صادر می کند و هم به صورت غیر اکردیت که بستگی به نظر متقاضیان دارد که هر نوع را که بخواهند مراجع برای آنها صادر می کند.

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

گواهینامه های مهم

نحوه ی اخذ گواهینامه گواهی نامه ایزو ISO و HSE و CE و IMS و رتبه گرید انفورماتیک IT پیمانکاری

media/k2/items/src/873514e130e46a244b5aae0b135db01f.jpg
  نحوه اخذ گواهینامه ایزو نحوه اخذ
media/k2/items/src/ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c.jpg
نحوه اخذ گواهینامه HSE نحوه اخذ و دریافت گواهی
media/k2/items/src/05a977f75c8bd421cf67e35678973f79.jpg
نحوه اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا نحوه اخذ
media/k2/items/src/71ab1197965a26d2e4379f8b23c36ebb.jpg
نحوه اخذ گرید و رتبه پیمانکاری و انفورماتیک نحوه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family